مراحل سه گانه قانون جذب

ابزاهایی برای پذیرش و بالا بردن ارتعاش

ابزار شماره 1- قدردانی و حق شناسی قدردانی و حق شناسی بالا ترین شکل ارتعاش است وقتی قدر چیزی را  می دانی ، احساس و موج لذتی از خودت ساطع می کنی . زمانی را در نظر بیاور که در زندگی ات قدر کسی را می دانستی . احساسی که تجربه اش کردی ، شعف تو را کامل می کند. به عبارت دیگر تو ذره ای تردید و مقاومت نداشتی....می توانی برای قدردانی از هر چیزی وقت صرف کنی این احساسی است که به سپاس و امتنان تو متصل است و خیلی اهمیت دارد.

ابزار شماره 2- مدارک قانون جذب خود را ثبت کن دفتر یادداشت روزانه برای مدرک  قانون جذب در زندگی کمکت می کند آن را بیشتر باور کنی ، بیشتر ذوق و شوق داشته باشی ، بیشتر بپذیری و بیشتر اعتماد کنی.بدون توجه به اندازه آن چه اشکار می شود ( مثلا پیداکردن پول خرد یا بردن جایزه ) اگر چیزی است که آرزویت بود آن را یادداشت کن. با ثبت مدارک ارتعاش خودت را بالا می بری... یادت باشد عدم تردید سریع تر تو را به خواسته ات می رساند.

ابزار شماره 3- آن چه را به خواسته ات نزدیک است گرامی بدار تا به حال متوجه شده ای چطور یک دفعه سر و کله چیزی که می خواهی در زندگی ات پیدا می شود حتی اگر یک ذره باشد ، ذوق زده ات می کند؟ به عنوان مثال اطلاعاتی جزیی که به دنبالش بودی ، یک دفعه جذب می کنی ، یا با کسی آشنا می شوی که شرایطش خیلی نزدیک به آن است که در شریک زندگی یا مشتری دلخواهت می خواستی . تمام این ها گواهی است بر قانون جذب....به خاطر داشته باش قانون جذب اهمیتی نمی دهد که تو به یاد بیاوری ، وانمود کنی ، نقش بازی کنی ، خلق کنی ، شکایت کنی  یا نگران باشی. صرفا به ارتعاش تو جواب می دهد. بنابراین گواه را پیدا کرده و ذوق کن.

ابزار شماره 4- عبارت من در روند کار قرار دارم را به کار ببر.گاهی باور این که تو آن چه را بیشتر بخواهی به دستش می آوری مشکل است اما این مخصوصا حقیقت دارد اگر بر این واقعیت تمرکز کنی که به هدفت نرسیده ای. وقتی حواست را برچیزی متمرکز کنی که نداری امواج منفی از خودت ساطع می کنی . بنابراین با گفتن این عبارت که من در روند کار قرار دارم احساس راحتی کن.

ابزار شماره 5- عبارت من تصمیم گرفته ام را به کار ببر.راه دیگر برای بیان اظهاراتت به گونه ای که امواج مثبت ایجاد کند استفاده از عبارت من تصمیم گرفته ام است. من در روند کار قرار دارم یا من تصمیم گرفته ام ، فقدان یا کمبود را از بین می برد و عمل را رو می کند .

ابزار شماره 6- عبارت خیلی اتفاق ها ممکن است بیافتد را بکار ببر.مراجعه کننده ای داشتم به نام جیسون که برای جذب مشتری دلخواهش از قانون جذب استفاده می کرد. از عبارتی که به کار می برد می توانستم بفهمم که سعی دارد مشخص کند خریدار عمده بعدی اش از کجا می آید. او چیزی شبیه به این می گفت من باید یک قرارداد تازه ببندم یا به نظر می رسد یک عمر است که منتظرم. جمله جیسون در مورد مشتری بعدی اش ارتعاش منفی فقدان را ایجاد می کرد( تردید)جیسون به جای اعتماد کردن به این که خواسته اش به سراغش خواهد آمد کلی انرژی صرف می کرد که بفهمد چرا به آن چه می خواهد نمی رسد.

ابزار شماره 7- اطلاعات کسب کن اولین گام در شناسایی خواسته کسب اطلاعات و عقاید در موردخواسته  است. اغلب وقتی خواسته خودمان را مشخص می کنیم از جذب آن ذوق زده می شویم. شک و تردیدی که ممکن است داشته باشیم باعث می شود قانون جذب از برآورده کردن خواسته ما دست بکشد. سعی کن در مورد خواسته است اطلاعات کسب کنی چون تردید در مورد دریافت آن کاهش می یابد.

ابزار شماره 8- خودت را مثل جعبه جذب کن.جعبه جذب ، جعبه ایست که می شود ان چه را نشان دهنده خواسته های توست در آن جمع کرد مثل چیزهایی که از مجله ها و روزنامه ها بریده ای ، بروشور سفرهایی که دوست داری بروی ، یا حتی کارت ویزیت افرادی که دلت می خواهی با آنها کار کنی.جعبه تو ممکن است هر چیزی باشد مثلا جعبه کفش یا یک جعبه فانتزی.هر بار چیزی رادر جعبه جذب خود می اندازی در واقع آن چه به صورت امواج تقدیمش می کنی ، امید است و امید موجی مثبت است. به جای این که کاتالوگ ها و ورقه های تبلیغتی را دور بیندازی و مثلا بگویی من که نمی توانم از پس این ها بر بیام یا من هرگز قادر نخواهم بود یکی از این ها را داشته باشم سعی کن آن را بپذیری حتی اگر شده یک ذره اش را. تو این کار را می کنی چون به تو مربوط نیست که بخواهی بفهمی کجا و چه موقع خواسته است برآورده می شود.صرفا خواسته ات را در جعبه جذب بسپارو بقیه را به قانون جذب بسپار.

ابزار شماره 9 – خلا ایجاد کن.هر خلایی همیشه در انتظار پر شدن است . به عنوان مثال فرض می کنیم تو به دنبال مشتری بیشتری می گردی با ایجاد فضا در فایل مشتری های تازه یا حتی با برچسب زدن روی بعضی از پوشه های خالی و نوشتن اسم مشتریها باعث بالا رفتن ارتعاش خود می شود تا مشری های تازه را جذب کنی. من فضا و مکان برای مشتری تازه دارم.

ابزار شماره 10- به آن چک بچسب وقتی پای دریافت پول بیشتر وسط می آید دلت می خواهد ارتعاشت را بالا ببری؟ پس مدتی طولانی تر به چکی که دریافت کرده ای بچسب. به جای نقد کردن چکی که همان روز آن را گرفتی اگر کمی آن را نگه داری ارزش ارتعاشی دارد. اگر تو آن را یکی دو روز نگه داری هر بار که چشمت به آن می افتد نوعی لذت به تو دست می دهد که پیشکش قانون جذب به توست. وفور نعمت یک احساس است هرکاری که ارتعاش تو را بالا می برد و باعث می شود احساس وفور کنی انجام بده .از چک های دریافتی است کپی بگیر و آن ها در کیف پولت بگذار. می توانی یک اسکناس پنجاه دلاری را در یکی از طبقات یخچالت بگذاری و هر وقت در یخچالت را باز می کنی از وفور نعمت لذت ببری.

ابزار شماره 11- بگذار قانون جذب کار خودش را بکند. گاهی فکر کردن راجع به خواسته است و کارهایی که لازم است بکنی تا به آن برسی کمی تو را گیج می کند . اما لزومی ندارد گیج بشوی چون قانون جذب خودش جواب می دهد.

ابزار شماه 12- حمایت و منابع بودن در میان افرادی که قانون جذب را تمرین می کنند کمکت می کند دایم امواج مثبت از خودت بیرون بدهی. اما چطور باید این افراد را پیدا کرد؟ یک راه آن استفاده از روند جذب آگاهانه است.از قانون جذب بخواه افرادی را سرراهت قرار بدهد که دلشان می خواهد قانون جذب آگاهانه را تمرین کنند و در آن خبره شوند.

 

د رهر مرحله ای صبر کن ، به ندای درون ات گوش بده و با احساساتت در تماس باش تا همیشه حواست باشد چه امواجی می فرستی.

/ 0 نظر / 385 بازدید